Картичка базирана на проект

 • Висококвалитетна евтина цена владин проект автобуски билет rfid паметна картичка

  Висококвалитетна евтина цена владин проект автобуски билет rfid паметна картичка

  Специјалност: Водоотпорен / Водоотпорен
  Режим на комуникација: Нема или прилагоден
  Земја на потекло: Ченгду/Сечуан/Кина
  Марка: Chengdu Mind
  Материјал: ПВЦ, ПЕТ, хартија, БИО ПВЦ
  Дебелина: 0,38 mm, 076 mm (стандардна) итн.
  Големина: стандардна големина 86mmx54mm или други големини и форми што ги сакате
  Сертификат: ISO9001/14001/45001, SGS, TUV, RoSH
  Тип: Автобуска картичка/билет, картички со складирана вредност, картички за патување
  Примерок: Испратете барање за бесплатни примероци

   

   

 • Прилагоден индустриски проект Болничка здравствена картичка за автобуски билети за супермаркет попуст картичка

  Прилагоден индустриски проект Болничка здравствена картичка за автобуски билети за супермаркет попуст картичка

  MIND е водечка индустрија за РФИД паметни картички од 1996 година, ние самите го развивме целиот процес за контрола на квалитетот на следливоста на системот за да ги гарантираме сите лични карти,
  картички за превоз, ETC картички, RFID автобуски билети, лични карти за ученици, медицинска карта, здравствена книшка и карта на вработен што ги произведува MIND беа квалификувани.

  Сертификат: SGS ISO9001

  Големина: 85,5 * 54 мм, 90 * 50 мм или прилагодена

  Тежина: 290gsm/300gsm/250gsm итн.

  Занает: златно печат, специјално издание печатење во боја

  Апликација: Клуб / рекламирање / бизнис / супермаркет итн.

  Површина: Мат сјајно замрзнато итн.