ПРОФЕСИЈАТА ОСИГУРУВА КВАЛИТЕТ, УСЛУГАТА ВОДИ РАЗВОЈ.

Трговија на големо со евтина приспособена картичка за гребење на ПВЦ

Краток опис:

Областа за гребење и количината на гребење и бојата/сечењето на гребење може да се приспособат.Ние нудиме многу опции за персонализација.

Специјалност: Водоотпорен / Водоотпорен
Режим на комуникација: Нема или прилагоден
Земја на потекло: Ченгду/Сечуан/Кина
Марка: Chengdu Mind
Материјал: ПВЦ, ПЕТ, хартија + панел за гребење
Дебелина: 0,25 mm, 0,38 mm, 076 mm (стандардна) итн.
Големина: стандардна големина 86mmx54mm или други големини и форми што ги сакате
Површина: мат финиш/сјајна итн.
Тип: картичка за гребење
Печатење: печатење на свилен екран, печатење CMYK, ласерско печатење итн.
Примерок: Испратете барање за бесплатни примероци


Детали за производот

Ознаки на производи

Апликација за производ

Картичка за гребење (наречена гребење, гребење, гребење, гребење, гребење, игра со гребење, гребење и победа, инстант игра или инстант лотарија на различни места) е мала картичка, често направена од тенка картичка на база на хартија или pvc за натпревари и пластика за прикривање PIN-кодови, каде што една или повеќе области содржат скриени информации што може да се откријат со гребење на непроѕирна обвивка

картичка

 

Параметар на производот

Име припејд картички за гребење
Материјал ПВЦ / Хартија
Големина 85,5 x 54 mm (големина на кредитна картичка) или приспособена
ПВЦ картичка: 0,3 мм / 0,5 мм / 0,6 мм / 0,76 мм
Хартиена картичка: 250gsm / 300gsm / 350gsm / 400gsm
0,76mm и 400gsm стандардно или приспособено
ПВЦ картичка: 500 парчиња/дизајн;Картичка од хартија: 5000 парчиња/дизајн
1 или повеќе покриен број на пинови
број или мешан со букви, иста цифрен број
секвенцијален или случаен, иста цифрен број
Сличен примерок може да биде бесплатна поддршка, само треба да ја носите таксата за испорака.
3 дена зависат од количината
Paypal, TT, Western Union, MoneyGram, гаранција за трговија, кредитна картичка
Клуб, посета, промоција, рекламирање, претпријатија, банка, сообраќај, осигурување, супер маркетинг,
паркинг, училиште, контрола на пристап, болница, бизнис, изложба, организација,
влада, кампус, забава, управување со библиотека итн.
Фонд за клучеви: може да се откине на помали парчиња

Вовед во компанијата

вовед во компанијата (3)
компанија-вовед-(4)

Повеќе од 25 години професионална фабрика за RFID картички

4 целосни стандардни производни линии, 40 инженерска техничка поддршка.

22 техничари и 15 дизајнери, ISO, SGS, ITS, RoSH сертификати.

Информациски систем за контрола на квалитетот на следливоста на процесот

Повеќе од 500 калапи за избор на клиенти

компанија-вовед-(1)
компанија-вовед-(2)
Квантитет Големина на картон Тежина (KG) волумен (cbm)
1000 27*23,5*13,5см 6.5 0,009
2000 година 32,5*21*21,5см 13 0,015
3000 51*21,5*19,8см 19.5 0,02
5000 48*21,5*30см 33 0,03
Трговија на големо со евтина приспособена картичка за гребење на ПВЦ
Количина. (парчиња) со кодирање без кодирање
≤10.000 7 дена 7 дена
20.000-50.000 8 дена 7 дена
60.000-80.000 8 дена 8 дена
90.000-120.000 9 дена 8 дена
130.000-200.000 11 дена 8 дена
210.000-300.000 12-15 дена 9-10 дена
вовед во компанијата (1)

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја