ПРОФЕСИЈАТА ОСИГУРУВА КВАЛИТЕТ, УСЛУГАТА ВОДИ РАЗВОЈ.

Целосно печатење во боја ПВЦ матирано проѕирна проѕирна картичка

Краток опис:

Умот транспарентна картичка, чиста визит-картичка, матирана картичка е изработена од 100% сосема нов ПВЦ материјал и го следи меѓународниот стандард ISO 78116. Исто така, може да се прилагоди големината и дебелината.

Специјалност: Водоотпорен / Водоотпорен
Режим на комуникација: Ниту еден или приспособен
Земја на потекло: Ченгду/Сечуан/Кина
Марка: Chengdu Mind
Материјал: Транспарентен ПВЦ
Дебелина: 0,38 mm, 076 mm (стандардна) итн.
Големина: стандардна големина 86mmx54mm или други големини и форми што ги сакате
Површина: мат финиш/сјајна итн.
Тип: замрзната транспарентна проѕирна картичка
Печатење: печатење на свилен екран, печатење CMYK, ласерско печатење итн.
Примерок: Испратете барање за бесплатни примероци


Детали за производот

Ознаки на производи


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја