Kartë e bazuar në projekt

 • Kartë inteligjente me cilësi të lartë çmim të lirë të projektit qeveritar bileta autobusi rfid

  Kartë inteligjente me cilësi të lartë çmim të lirë të projektit qeveritar bileta autobusi rfid

  Specialiteti: I papërshkueshëm nga uji / i papërshkueshëm nga moti
  Mënyra e komunikimit: Asnjë ose e personalizuar
  Vendi i origjinës: Chengdu/Sichuan/Kinë
  Marka: Chengdu Mind
  Materiali:PVC, PET, Letër, BIO PVC
  Trashësia: 0.38 mm, 076 mm (standarde), etj.
  Madhësia: madhësia standarde 86mmx54mm ose madhësi dhe forma të tjera që dëshironi
  Certifikata:ISO9001/14001/45001,SGS,TUV,RoSH
  Lloji: Kartë / biletë autobusi, karta me vlerë të ruajtur, karta udhëtimi
  Mostra: Dërgoni kërkesë për mostra falas

   

   

 • Projekti i personalizuar i industrisë Karta shëndetësore e spitalit Karta e zbritjes së biletave të autobusit të supermarketit

  Projekti i personalizuar i industrisë Karta shëndetësore e spitalit Karta e zbritjes së biletave të autobusit të supermarketit

  MIND ka udhëhequr industrinë e kartave inteligjente RFID që nga viti 1996, ne vetë-zhvilluam sistemin e informacionit të kontrollit të cilësisë së gjurmueshmërisë së të gjithë procesit për të garantuar të gjitha kartat e identitetit,
  kartat e transportit, kartat ETC, biletat e autobusit rfid, kartat e identitetit të nxënësve të shkollës, kartën mjekësore, kartën e shëndetit dhe kartën e punonjësit që prodhonte MIND ishin të kualifikuara.

  Certifikata: SGS ISO9001

  Madhësia:85.5*54mm, 90*50mm ose e personalizuar

  Pesha: 290 gsm / 300 gsm / 250 gsm etj.

  Artizanati: stampim ari, printim me ngjyra në botim special

  Aplikimi:Klub/reklamim/biznes/supermarket etj.

  Sipërfaqja: Me brymë me shkëlqim, etj.