ПРОФЕСИЈАТА ОСИГУРУВА КВАЛИТЕТ, УСЛУГАТА ВОДИ РАЗВОЈ.

Прилагодени Други кодирани хотелски клучеви

Краток опис:

MIND има повеќе од 15 техничари и развивме широк опсег на RFID хотелски клучеви, вклучувајќи mifare 1k чип, ultralght v1 чип, temic T5577 чип, HID чип и tk4100 чип. Xeeder, Orbita, Tecage, Adel, Hune, Beline,Level, Digi, Hlg, Duluns, Bonmin, Donwin, Hotek, Syron, Ratco, Tengo итн.

Освен тоа, можеме да правиме и клучни картички Saflok, KABA, MIWA, VCC, LLco, Onity 1k, Onity SRI512, Securelock, Securelox, Salto Ultralight C, Hafele TI2048 RFID.

Mind обезбедува речиси 12 милиони хотелски клучеви месечно и нашите клиенти, вклучувајќи: Marriott, Sheraton, Hiton, Hyatt, IHG, Radisson, Holiday Inn, Four seasons, Wyndham, Super 8, Novotel итн.

Материјал: ПВЦ/ПЕТ/ПЕТГ

Дебелина: 0,76mm/0,84mm/Прилагодено

Печатење: CMYK Offset Печатење/свилен екран

површина: сјајна / мат / замрзната

Апликација: систем за контрола на пристап

Прилагодена поддршка: Приспособено лого, графичко прилагодување


Детали за производот

Ознаки на производи

Mind опслужува над 500 хотели ширум светот врз основа на два факти, тоа е да се направи најдобриот производ и да се одржи најдобрата услуга.
MIND годишно произведува над 100 милиони хотелски клучни картички и ги дистрибуира во повеќе од 100 земји во светот.
Ние опслужуваме брендови од светска класа како што се Hilton, Marriott и Crown plaza, Sherton, Holiday Inn, Fourseason, IBIS итн.

pdd1

1605492727 (1)

Параметар на производот

Видови на клучни картички RFID клучна хотелска картичка
Кодирана RFID клучна картичка за поголемиот дел од системот за заклучување на хотелот RFID
Материјал Грее ПВЦ, 100% нов ПВЦ
Печатење Офсет печатење во Хајделберг / Печатење на екран со Pantone:
100% се совпаѓаат со бојата или примерокот што ја бара клиентот
Техничка поддршка Ние обезбедуваме услуга за кодирање на чипови и за магнетни ленти и за RFID чип картички за хотелски клучеви
Хотелски партнер: Најпознатите светски хотели како: Хилтон, Мериот,
Crown Plaza, Sheraton, Holiday Inn, Four seasons, Ibis итн.
Занаети Сјај/лак/УВ/УВ дамка/Блескав/Блескав/златна или сребрена фолија печат
Време на производство нормално 7-10 дена за количина од 1-50.000 парчиња и за шифрирање или за картички без кодирање
Детали за пакување 200 парчиња пакување со смалување или 200 парчиња поединечно пакување вреќички, а потоа ставете во една бела кутија
со силна брановидна кутија надвор или како барање на купувачот.
Време на испорака 3-5 работни дена со експрес (DHL, TNT, Fedex, UPS итн.)
Примерок за полнење Можеме да понудиме бесплатен примерок што е на залиха, но товарот треба да го платите вие.
Плаќање Ние прифаќаме T/T, Paypal, Escrow, Western Union, трговско осигурување итн.

Дизајн и техничка поддршка

1. Дизајн: или испратете ни ја вашата ветор датотека за дизајн или дајте ни го вашето размислување/идеја, MIND има 15 дизајнерски тим, може да ги дизајнира клучните картички за вас и бесплатно
2. Техника: За секоја нова марка на клучни картички, Mind има силен тим на техничар, за секоја нова компанија од хотелски клучеви, само контактирајте не со вашите барања.Нашиот технички тим може да ја шифрира картичката за вас.

пдд
РФИД хотелски клучни картички Време на испорака
Количина. (парчиња) со кодирање без кодирање
≤10.000 7 дена 7 дена
20.000-50.000 8 дена 7 дена
60.000-80.000 8 дена 8 дена
90.000-120.000 9 дена 8 дена
130.000-200.000 11 дена 8 дена
210.000-300.000 12-15 дена 9-10 дена

Нашите партнери

Нашите партнери

Вовед во компанијата

вовед во компанијата (3)
компанија-вовед-(4)

Повеќе од 25 години професионална фабрика за RFID картички

4 целосни стандардни производни линии, 40 инженерска техничка поддршка.

22 техничари и 15 дизајнери, ISO, SGS, ITS, RoSH сертификати.

Информациски систем за контрола на квалитетот на следливоста на процесот

Повеќе од 500 калапи за избор на клиенти

компанија-вовед-(1)
компанија-вовед-(2)
Квантитет Големина на картон Тежина (KG) волумен (cbm)
1000 27*23,5*13,5см 6.5 0,009
2000 година 32,5*21*21,5см 13 0,015
3000 51*21,5*19,8см 19.5 0,02
5000 48*21,5*30см 33 0,03
Прилагодени Други кодирани хотелски клучеви
Количина. (парчиња) со кодирање без кодирање
≤10.000 7 дена 7 дена
20.000-50.000 8 дена 7 дена
60.000-80.000 8 дена 8 дена
90.000-120.000 9 дена 8 дена
130.000-200.000 11 дена 8 дена
210.000-300.000 12-15 дена 9-10 дена
Табела за споредба на стари и нови производи од чип LEGIC
Сериски број Главен (стар) Advant (нов) Вовед Белешки
1   ATC 128 Нафора 128 бајти, ISO15693 Пакети на нафора само за нови
2 MIM256 MCC2
MIM256 Обланда
ATC 256 Обланда 256 бајти, ISO15693 Пакети на нафора само за нови
3 MIM1024 Нафора ATC 1024 MCC2 1024 бајти, ISO15693 MCC2 пакети само за нови
4   ATC 512 MCC2 1024 бајти, ISO14443A MCC2 пакети само за нови
5   ATC 2048 MCC2 2048 бајти, ISO14443A MCC2 пакети само за нови
6   ATC 4096 MOA4 2048 бајти, ISO14443A MOA4 пакети само за нови
вовед во компанијата (1)

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја