ПРОФЕСИЈАТА ОБЕГУВА КВАЛИТЕТ, УСЛУГАТА ВОДИ РАЗВОЈ.

Гребење картичка

Краток опис:

Областа на гребење и количината на гребење и бојата на гребење / диетот може да се прилагодат. Ние нудиме многу опции за персонализација.


Детали за производот

Ознаки на производот

Чешка за картичка (наречена гребење, билет за гребење, гребење, гребење, гребење, игра со гребење, гребење и добивање, инстант игра или инстант лотарија на различни места) е мала картичка, често направена од тенка хартиена картичка или ПВЦ за натпревари и пластика за прикривање на ПИН-кодови, каде што една или повеќе области содржат скриени информации што можат да се откријат со гребење на нетранспарентно покритие

card

 

Параметар на производот

Име при-пејд картички за гребење
Материјал ПВЦ / хартија
Големина 85,5 х 54мм (големина на кредитна картичка) или прилагодено
ПВЦ-картичка: 0,3мм / 0,5мм / 0,6мм / 0,76мм
Хартиена картичка: 250gsm / 300gsm / 350gsm / 400gsm
0,76 mm и 400gsm како стандард или прилагодено
ПВЦ-картичка: 500 парчиња / дизајн; Хартиена картичка: 5000 парчиња / дизајн
1 или повеќе покриени пин бројот
број или измешан со букви, ист број
последователен или случаен, ист број
Сличен примерок може да биде поддршка и бесплатно, само треба да ја понесете таксата за испорака.
3 дена зависи од количеството
Paypal, TT, Western Union, MoneyGram, осигурување на трговија, кредитна картичка
Клуб, посета, промоција, рекламирање, претпријатија, банка, сообраќај, осигурување, супер маркетинг,
 паркинг, училиште, контрола на пристап, болница, деловна активност, изложба, организација,
влада, кампус, забава, управување со библиотека итн.
Фоб клуч: може да се исече на помали парчиња

Големина на картон

Квантитет Големина на картон Тежина (КГ) волумен (cbm)
1000 27 * 23,5 * 13,5 см 6.5 0,009
2000 32,5 * 21 * 21,5 см 13 0,015
3000 51 * 21,5 * 19,8 см 19,5 0,02
5000 48 * 21,5 * 30 см 33 0,03
packaging process2 (2)

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја