Kartë RFID

 • Custom Printing PVC 13.56Mhz HF Rfid Card For Enterprises/School/Club/Advertising/Traffic/Super market

  Printim me porosi të kartës PVC 13,56 Mhz HF Rfid për ndërmarrje/shkollë/klub/reklamim/trafik/super treg

  Kartat RFID HF 13,56 Mhz ndjekin ISO 14443A dhe ISO 15693, protokollin ISO14443B.Ata kanë madhësi të madhe EEPROM, siguri të lartë dhe klienti mund të shkruajë datën në çdo seksion dhe blloqe.U aplikua më shumë aplikacion.

  Materiali: PVC / PET
  Trashësia: 0.84 mm si kartë krediti ose trashësi e personalizuar
  Sipërfaqja: me shkëlqim, mat, vezullim, metalik, lazer, ose me mbivendosje për printer termik ose me llak special për printerin me bojë Epson
  Frekuenca: 13.56 Mhz
  Çipi 13,56 Mhz i disponueshëm: MF K S50/ MF 4K S70/ Ultralight, ICODE SLI-X (1024 bit), ICODE SLI (1 Kb), ICODE SLI-S (2 Kb) ,NTAG213/215/24Ke ,Tag-it HF-1 Plus(TI 2048, TI 2K),MF1K-Compatible: FM11RF08(F08)/Huada S50,MF 4K-Compatible: FM11RF32/Huada S70,Ose çipa të tjerë të personalizuar
  Aplikimet: Ndërmarrje, shkollë, klub, reklamë, trafik, super market, parking, bankë, qeveri, sigurime, kujdes mjekësor, promovim, vizitë etj.
  Kohëzgjatja: Normalisht 7-9 ditë pas miratimit për kartat standarde të printuara

 • Customized Design 125khz LF Rfid Smart PVC Chip Card For Parking/Bank/Government/Insurance/Medical care

  Dizajni i personalizuar 125 khz LF Rfid Smart Chip Card PVC për parkim/bankë/qeveri/sigurim/kujdes mjekësor

  MIND ofron EM4305, EM4200, EM4100, TK4100 (e përputhshme me çipin EM4100), ATMEL T5577 dhe kartat HID HID 125KHZ LF Smart RFID të pajtueshme, kryesisht kartat LF Smart RFID lexohen vetëm si EM4100 dhe TK4100, T575, T575, etj. bitet mund të lexojnë dhe ri-shkruajnë të dhënat brenda.

  Materiali: PVC / PET
  Trashësia: 0.84 mm si kartë krediti ose trashësi e personalizuar
  Sipërfaqja: me shkëlqim, mat, vezullim, metalik, lazer, ose me mbivendosje për printer termik ose me llak special për printerin me bojë Epson
  Frekuenca: 125 Khz
  Çipi 125kz i disponueshëm: EM4100, EM4205, EM4305, EM4450, TK4100, T5577, Hitag 1, Hitag 2, HTS256, HTS2048, Hitag UR064 ose çipa të tjerë të personalizuar
  Aplikimet: Ndërmarrje, shkollë, klub, reklamë, trafik, super market, parking, bankë, qeveri, sigurime, kujdes mjekësor, promovim, vizitë etj.
  Kohëzgjatja: Normalisht 7-9 ditë pas miratimit për kartat standarde të printuara

 • Hot Sale Custom Combination Chip Dual Frequency Rfid Card/Hybrid Card

  Shitje e nxehtë me Çip të Kombinuar me Përshtatje Kartë Rfid me frekuencë të dyfishtë/Kartë hibride

  Karta rfid me frekuencë të dyfishtë është një lloj karte induksioni inteligjente me teknologji të lartë dhe funksione të plota.Kombinimi i kartës me frekuencë të ulët, kartë me frekuencë të lartë dhe kartë UHF njihet edhe si kartë me frekuencë të dyfishtë.Përdoret kryesisht në banka, shkolla dhe zona të tjera.

  Materiali: PVC / PET
  Trashësia: 0.84 mm si kartë krediti ose trashësi e personalizuar
  Printimi: Printimi offset i Heidelberg / Printimi me ngjyra Pantone / Printimi në ekran: 100% përputhet me ngjyrën ose mostrën e kërkuar nga klienti
  Sipërfaqja: me shkëlqim, mat, vezullim, metalik, lazer, ose me mbivendosje për printer termik ose me llak special për printerin me bojë Epson
  Frekuenca: LF+HF, HF+UHF
  Çip: ”Cipe të dyfishta: të kombinuara 2 ose 3 çipa në frekuenca të ndryshme si TK4100+Mifare 1k, Mifare 1k+Higgs-3
  Nëse klienti ka nevojë për çip tjetër UHF, ne mund të bëjmë gjithashtu”
  Aplikimet: Kontrolli i aksesit, biletat e ngjarjeve, Lojëra dhe Identiteti
  Kohëzgjatja: Normalisht 7-9 ditë pas miratimit për kartat standarde të printuara

 • Access Control Smart NFC Original Fudan F08 RFID Chip Card

  Karta me çip RFID origjinal Fudan F08 RFID Smart NFC e kontrollit të aksesit

  Karta Fudan F08 përbëhet nga çipi fm11rf08, antena dhe baza e kartës;nuk ka furnizim me energji elektrike;Ai merr energji nga lexuesi përmes antenës për të punuar, dhe komunikimi me lexuesin realizohet me teknologjinë e radiofrekuencave.

  Materiali: PVC / PET
  Trashësia: 0.84 mm si kartë krediti ose trashësi e personalizuar
  Sipërfaqja: me shkëlqim, mat, vezullim, metalik, lazer, ose me mbivendosje për printer termik ose me llak special për printerin me bojë Epson
  Frekuenca: 13.56 Mhz
  Çipi 13,56 Mhz i disponueshëm: I pajtueshëm: FM11RF08(F08)/Huada S50,MF 4K-Përputhshëm: FM11RF32/Huada S70,Ose çipa të tjerë të personalizuar
  Aplikimet: Ndërmarrje, shkollë, klub, reklamë, trafik, super market, parking, bankë, qeveri, sigurime, kujdes mjekësor, promovim, vizitë etj.
  Kohëzgjatja: Normalisht 7-9 ditë pas miratimit për kartat standarde të printuara

 • Mifare card

  Kartë Mifare

  Karta Mifare përdor çipin origjinal NXP, si NXP mifare klasik 1k s50, NXP mifare klasik 4k s70, NXP mifare Ultralight ev1, NXP mifare Ultralight c, NXP mifare Desfire 2k/4k/8k ev1, NXP desfire 2k/4k dhe/8 NXP mifare plus 2k/4k etj.

 • High Quality 13.56Mhz Access Control Smart RFID NFC Cards

  Kartat inteligjente RFID NFC të kontrollit të aksesit 13,56 Mhz me cilësi të lartë

  NFC është një teknologji e lidhjes me valë që ofron komunikim të lehtë, të sigurt dhe të shpejtë.Krahasuar me RFID, NFC ka karakteristikat e distancës së afërt, gjerësisë së bandës së lartë dhe konsumit të ulët të energjisë.

  Materiali: PVC / PET
  Trashësia: 0.84 mm si kartë krediti ose trashësi e personalizuar
  Sipërfaqja: me shkëlqim, mat, vezullim, metalik, lazer, ose me mbivendosje për printer termik ose me llak special për printerin me bojë Epson
  Frekuenca: 13.56 Mhz
  Çipi 13,56 Mhz i disponueshëm: Ntag213, Ntag215, Ntag216, Mifare 1k, Mifare Ultralight, FM08 bazuar në kërkesat e klientit.
  Aplikimet: Pagesë e shpejtë, pagesë NFC, Reklamim, Transport, Shitës me pakicë dhe Supermarket, Argëtim
  Kohëzgjatja: Normalisht 7-9 ditë pas miratimit për kartat standarde të printuara

 • Wholesale Custom Logo Printing ABS RFID Clawshell Thick Card

  Printimi me shumicë i logos me porosi të kartës së trashë ABS RFID

  Shumica e kartave clawshell RFID janë në frekuencë 125Khz dhe me çip Atmel: T5577 ose çip E-Marine: EM4100, ne kemi gjithashtu opsione të konkurrueshme çipi si kartat clawshell TK4100 nëse kërkohet nga klienti.

  Materiali: ABS
  Trashësia: 1.8 mm trashësi ose trashësi e personalizuar
  Madhësia: 85.5*54mm si kartë krediti ose madhësi e personalizuar
  Printimi: Printim me ekran mëndafshi, printim CMYK, printim lazer etj.
  Lloji i kartës: kartë me barkod, kartë bosh, kartë çipi bosh, kartë identiteti e trashë, etj.
  Çipi: Opsionale, 125khz:T5577,TK28,EM4200 etj. 13.56mhz:F08,MF S50,S70,Df EV1,Ultralight C,I.CODE SLI-S etj, 860-960MHZ:Alien H3 etj.
  Kohëzgjatja: 7 ditë për më pak se 100,000 copë