Kartela e hotelit

 • Personalizuar Kartat e tjera të koduara të hotelit

  Personalizuar Kartat e tjera të koduara të hotelit

  MIND ka më shumë se 15 teknikë dhe ne kemi zhvilluar një gamë të gjerë kartash kyçe hoteli rfid duke përfshirë çipin mifare 1k, çipin ultralght v1, çipin temic T5577, çipin HID dhe çipin tk4100, këto karta kyçe hoteli rfid mund të funksionojnë për Ving, Betech, Onity, Salto, Suretech, Xeeder, Orbita, Tecage, Adel, Hune, Beline,Level, Digi, Hlg, Duluns, Bonmin, Donwin, Hotek, Syron, Ratco, Tengo etj.

  Përveç kësaj, ne mund të bëjmë edhe karta kyçe Saflok, KABA, MIWA, VCC, LLco, Onity 1k, Onity SRI512, Securelock, Securelox, Salto Ultralight C, Hafele TI2048 RFID gjithashtu.

  Mind ofron pothuajse 12 milionë karta kyçe hoteli në muaj dhe klientin tonë duke përfshirë: Marriott, Sheraton, Hiton, Hyatt, IHG, Radisson, Holiday Inn, Four seasons, Wyndham, Super 8, Novotel etj.

  Materiali:PVC/PET/PETG

  Trashësia:0.76mm/0.84mm/Personalizuar

  Printimi:CMYK Offset Printim/ekran mëndafshi

  sipërfaqja: me shkëlqim/mat/i ngrirë

  Aplikimi: sistemi i kontrollit të aksesit

  Mbështetje e personalizuar: Logo e personalizuar, personalizim grafik

 • Kartat kyçe të kyçjes së dyerve të hotelit me shirit magnetik printimi të personalizuar

  Kartat kyçe të kyçjes së dyerve të hotelit me shirit magnetik printimi të personalizuar

  Karta me shirit magnetik është një lloj karte aksesi në hotel me çmim të ulët, integrim dhe kodim të lehtë.Në mendjen e Chengdu, ju mund të merrni kartat e dhomës së dyerve të hotelit me cilësi të lartë Hico (shtrëngim i lartë) dhe loco (shtrëngim i ulët) me kohëzgjatje shumë të shkurtër.Gjithashtu ne ofrojmë shërbim dizajni falas dhe mostra falas për testim.

  Materiali:PVC/PET/PETG

  Trashësia:0.76mm/0.84mm/Personalizuar

  Printimi:CMYK Offset Printim/ekran mëndafshi

  sipërfaqja: me shkëlqim/mat/i ngrirë

  Aplikimi: sistemi i kontrollit të aksesit

  Mbështetje e personalizuar: Logo e personalizuar, personalizim grafik

 • Kartat e hotelit rfid të koduara ADEL/Salto/Hune/HID/Beteck/Beline

  Kartat e hotelit rfid të koduara ADEL/Salto/Hune/HID/Beteck/Beline

  MIND ofron karta kyçe hoteli të koduara RFID për sistemin e kyçjes së çelësave të hotelit, i cili është karta kyçe hoteli.
  Kartat tona kyçe të hotelit duke përfshirë 3 versione të kartave të çelësave të hotelit për mysafirët e hotelit: versioni i vjetër Ultralight EV1, versioni i ri Ultralight EV1 dhe versioni gjenerik 1k, si dhe një version gjenerik 4k karta kyçe hoteli që kanë stafet e hotelit me madhësi 4KB memorie.

  Ne garantojmë 98% të përputhjes së ngjyrës me dizajnin origjinal të klientit dhe ofrojmë 2 vjet periudhë garancie.