ПРОФЕСИЈАТА ОБЕГУВА КВАЛИТЕТ, УСЛУГАТА ВОДИ РАЗВОЈ.

VING / ADEL / Salto / Hune / HID / Beteck / Beline кодирани картички за хотели во RFID

Краток опис:

MIND нуди шифрирани РФИД хотелски клучни картички за системот за заклучување клучеви во хотелот „Аса Аблој“, што е клучни карти за хотели „Винг“.
Нашите клучни карти за хотели „Винг“ вклучуваат 3 верзии на клучни карти за хотели за гостите во хотелот: стара верзија „Винг Ултралејт ЕВ1“, нова верзија „Винг Ултралејт ЕВ1“ и генеричка верзија „Винг 1к“, и исто така една генеричка верзија на хотелски клучни картички „Винг 4к“, со хотелски персонал со големина на меморија од 4КБ.

Ние гарантираме 98% соодветна боја со оригинален дизајн на клиентите и нудиме 2 години гарантен рок.


Детали за производот

Ознаки на производот

Минд опслужува над 500 хотели ширум светот, засновани на два факти, за производство на најдобар производ и за одржување на најдобра услуга.
MIND годишно произведува над 100 милиони хотелски клучни картички и ги дистрибуира во повеќе од 100 земји ширум светот.
Ние им служиме на брендови од светска класа како што се Хилтон, Мериот и Краун плаза, Шертон, Холидеј Ин, Форсонсон, ИБИС итн.

pdd1

1605492727(1)

Параметар на производот

Видови клучни картички Картон за клучеви на РФИД
Кодирана клучна картичка за РФИД хотел за поголемиот дел од системот за заклучување на хотели во РФИД
Материјал Gree ПВЦ, 100% нов ПВЦ
Печатење Печатење на офсет печатење на Хајделберг / печатење на екранот Пантон
 100% одговара на потребната боја или примерок на клиентот
Техничка поддршка Ние обезбедуваме услуга за кодирање чип и за магнетни ленти и за картички со клуч за хотели со RF чип
Хотелски партнер: Најпознат светски хотел како што се: Хилтон, Мериот,
Краун плажа, Шератон, Холидеј Ин, Четири сезони, Ибис итн.
Занаети Сјај / лак / УВ / место УВ / Блескаво / Златна или сребрена фолија печат
Време на производство нормално 7-10 дена за количина 1-50,000 парчиња и за картички за кодирање или за не-кодирање
Детали за пакување 200 парчиња пакет за смалување или 200 парчиња индивидуално пакување торба за pp, а потоа ставете во една бела кутија
со силна брановидна кутија надвор или како барање на клиентот.
Време на испорака 3-5 работни дена со експрес (DHL, TNT, Fedex, UPS итн.)
Пример наплата Можеме да понудиме бесплатен примерок кој е на залиха, но товарот треба да го платите вие.
Плаќање Ние прифаќаме T / T, Paypal, Escrow, Western Union, трговско осигурување итн.

Дизајн и техничка поддршка

1. Дизајн: Или испратете ни ја вашата датотека за дизајн или дајте ни ваше размислување / идеја, УМ има 15 дизајнерски тим, може да ги дизајнира клучевите за вас и бесплатно
2. Техника: За која било нова марка клучни картички, Минд има силен тим на техничари, за секоја нова бројка на хотелски клучни картички, само контактирајте не за вашите барања. Нашиот технички тим може да ја кодира картичката за вас.

pddd
Картички со клучеви на РФИД хотел  Време на испорака
ПРВ. (Парчиња) со кодирање без кодирање
10 000 фунти 7 дена 7 дена
20 000-50 000 8 дена 7 дена
60 000-80 000 8 дена 8 дена
90.000-120.000 9 дена 8 дена
130.000-200.000 11 дена 8 дена
210.000-300.000 12-15 дена 9-10 дена

Наши партнери

Our Partners

Големина на картон

Квантитет Големина на картон Тежина (КГ) волумен (cbm)
1000 27 * 23,5 * 13,5 см 6.5 0,009
2000 32,5 * 21 * 21,5 см 13 0,015
3000 51 * 21,5 * 19,8 см 19,5 0,02
5000 48 * 21,5 * 30 см 33 0,03
Клучна картичка РФИД хотел
ПРВ. (Парчиња) со кодирање без кодирање
10 000 фунти 7 дена 7 дена
20 000-50 000 8 дена 7 дена
60 000-80 000 8 дена 8 дена
90.000-120.000 9 дена 8 дена
130.000-200.000 11 дена 8 дена
210.000-300.000 12-15 дена 9-10 дена
packaging process2 (2)

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја