ПРОФЕСИЈАТА ОСИГУРУВА КВАЛИТЕТ, УСЛУГАТА ВОДИ РАЗВОЈ.

ADEL/Salto/Hune/HID/Beteck/Beline шифрирани RFID картички за хотели

Краток опис:

MIND нуди шифрирани RFID хотелски картички за системот за заклучување на клучевите во хотелот, што е хотелски клучеви.
Нашите хотелски клучеви, вклучително и 3 верзии на клучеви за хотели за гостите на хотелот: стара верзија Ultralight EV1, нова верзија Ultralight EV1 и генеричка верзија 1k, како и една генеричка верзија 4k тастатура за хотели кои имаат хотелски персонал со големина од 4KB.

Гарантираме 98% усогласена боја со оригиналниот дизајн на клиентот и нудиме 2 години гарантен период.


 • Материјал:ПВЦ/ПЕТ/ПЕТГ
 • Дебелина:0,76mm/0,84mm/Прилагодено
 • Печатење:CMYK Offset Печатење/свилен екран
 • површина:сјаен/мат/матен
 • Апликација:систем за контрола на пристап
 • Прилагодена поддршка:Прилагодено лого, графичко прилагодување
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Апликација за производ

  Mind опслужува над 500 хотели ширум светот врз основа на два факти, тоа е да се направи најдобриот производ и да се одржи најдобрата услуга.
  MIND годишно произведува над 100 милиони хотелски клучни картички и ги дистрибуира во повеќе од 100 земји во светот.
  Ние опслужуваме брендови од светска класа како што се Hilton, Marriott и Crown plaza, Sherton, Holiday Inn, Fourseason, IBIS итн.

  pdd1

  1605492727 (1)

  Параметар на производот

  Видови на клучни картички RFID клучна хотелска картичка
  Кодирана RFID клучна картичка за поголемиот дел од системот за заклучување на хотелот RFID
  Материјал Грее ПВЦ, 100% нов ПВЦ
  Печатење Офсет печатење во Хајделберг / Печатење на екран со Pantone:
  100% се совпаѓаат со бојата или примерокот што ја бара клиентот
  Техничка поддршка Ние обезбедуваме услуга за кодирање на чипови и за магнетни ленти и за RFID чип картички за хотелски клучеви
  Хотелски партнер: Најпознатите светски хотели како: Хилтон, Мериот,
  Crown Plaza, Sheraton, Holiday Inn, Four seasons, Ibis итн.
  Занаети Сјај/лак/УВ/УВ дамка/Блескав/Блескав/златна или сребрена фолија печат
  Време на производство нормално 7-10 дена за количина од 1-50.000 парчиња и за шифрирање или за картички без кодирање
  Детали за пакување 200 парчиња пакување со смалување или 200 парчиња поединечно пакување вреќички, потоа ставете во една бела кутија
  со силна брановидна кутија надвор или како барање на купувачот.
  Време на испорака 3-5 работни дена со експрес (DHL, TNT, Fedex, UPS итн.)
  Примерок за полнење Можеме да понудиме бесплатен примерок што е на залиха, но товарот треба да го платите вие.
  Плаќање Ние прифаќаме T/T, Paypal, Escrow, Western Union, трговско осигурување итн.

  Дизајн и техничка поддршка

  1. Дизајн: или испратете ни ја вашата ветор датотека за дизајн или дајте ни го вашето размислување/идеја, MIND има 15 дизајнерски тим, може да ги дизајнира клучните картички за вас и бесплатно
  2. Техника: За секоја нова марка на клучни картички, Mind има силен тим на техничар, за секоја нова компанија од хотелски клучеви, само контактирајте не со вашите барања.Нашиот технички тим може да ја шифрира картичката за вас.

  пдд
  РФИД хотелски клучни картички Време на испорака
  Количина. (парчиња) со кодирање без кодирање
  ≤10.000 7 дена 7 дена
  20.000-50.000 8 дена 7 дена
  60.000-80.000 8 дена 8 дена
  90.000-120.000 9 дена 8 дена
  130.000-200.000 11 дена 8 дена
  210.000-300.000 12-15 дена 9-10 дена

  Нашите партнери

  Нашите партнери

  Вовед во компанијата

  вовед во компанијата (3)
  компанија-вовед-(4)

  Повеќе од 25 години професионална фабрика за RFID картички

  4 целосни стандардни производни линии, 40 инженерска техничка поддршка.

  22 техничари и 15 дизајнери, ISO, SGS, ITS, RoSH сертификати.

  Информациски систем за контрола на квалитетот на следливоста на процесот

  Повеќе од 500 калапи за избор на клиенти

  компанија-вовед-(1)
  компанија-вовед-(2)
  Квантитет Големина на картон Тежина (KG) волумен (cbm)
  1000 27*23,5*13,5см 6.5 0,009
  2000 година 32,5*21*21,5см 13 0,015
  3000 51*21,5*19,8см 19.5 0,02
  5000 48*21,5*30см 33 0,03
  ADEL/Salto/Hune/HID/Beteck/Beline шифрирани RFID картички за хотели
  Количина. (парчиња) со кодирање без кодирање
  ≤10.000 7 дена 7 дена
  20.000-50.000 8 дена 7 дена
  60.000-80.000 8 дена 8 дена
  90.000-120.000 9 дена 8 дена
  130.000-200.000 11 дена 8 дена
  210.000-300.000 12-15 дена 9-10 дена
  вовед во компанијата (1)

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја