PROFESIONI SIGURON CILËSINË, SHËRBIMI UDHËHON ZHVILLIMIN.

Kartë me shirit magnetik

Përshkrim i shkurtër:

Karta me shirit magnetik Mind ndjek standardin ndërkombëtar ISO 7816. Shiriti përmban tre shirita ose 2 shirita, mund të jetë ngjyra e zezë/gri/ari/argjendi. Mund të regjistrohet me karaktere alfanumerike.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Aplikimi i produktit

Mind Magnetic Stripe Card disponohet në versionet e mëposhtme:
1.HiCo (Shtyrë e lartë) 2750oe
2.HiCo (High Coercivity) 4000oe
3.LoCo (Low Coercivity) 300oe ose 650oe
Mind Shirit Magnetic Card mirëpret printimin e personalizuar dhe ne ofrojmë shumë opsione personalizimi.

Ne mund të vendosim çipin rfid LF/HF/UHF brenda dhe gjithashtu mund të paketojmë SLE4442/4428 në pjesën e përparme dhe kartën me shirit magnetik në anën e pasme për ta bërë atë si karta inteligjente, por në përfundim me nano-veshje.

PVC cards (1)

Tabela e parametrave

Materiali PVC/ABS/PET/Letër (me shkëlqim / mat / e mbuluar me brymë)
Madhësia CR80 85.5*54mm si kartë krediti
Trashësia 0.76 mm
Shirit magnetik Loco 300oe,Loco 650oe,Hico 2750oe,Hico 4000oe
2 Ttrcks ose 3 këngë
Shirit magnetik i zi / argjend / kafe / ar
Patate të skuqura në dispozicion Çipi i kontaktit IC: 5542/5528/4428/4442/24C02/24C64
Çipi IC pa kontakt: MFS50/MFS70/MFS20/MF Desfire ev1/MF Desfire ev2/F08/FM S70
Shtypje Printimi offset i Heidelberg / Printimi me ngjyra Pantone / Printimi në ekran: 100% përputhet me ngjyrën ose mostrën e kërkuar nga klienti
Sipërfaqe Me shkëlqim, mat, vezullues, metalik, laswer, ose me mbivendosje për printer termik ose me llak special për printerin me bojë Epson
Barkodi: 13 barkodi, 128 barkodi, 39 barkodi, barkodi QR, etj.
Renditja e numrave ose shkronjave në ngjyrë argjendi ose ari
Printim metalik në sfond ari ose argjendi
Paneli i nënshkrimit / Paneli i gërvishtjes
Numrat e gdhendjes me lazer
Stampim me fletë floriri/argjendi
Printim me pika UV
Qese vrimë e rrumbullakët ose ovale
Printim i sigurisë: Hologram, printim me siguri OVI, Braille, Fluoreshente kundër kundërvlerësimit, printim mikro tekst
Dorëzimi Me Express, me det ose me ajër
Detajet e paketimit 200 copë në një kuti të bardhë, pastaj 15 kuti në një karton ose me porosi sipas kërkesës
MOQ 500 copë
Kohëzgjatja e prodhimit 7 ditë për më pak se 100,000 copë
Kushtet e pagesës Në përgjithësi nga T/T, L/C, West-Union ose Paypal

Madhësia e kartonit

sasi Madhësia e kartonit Pesha (KG) vëllimi (cbm)
1000 27*23.5*13.5cm 6.5 0,009
2000 32,5*21*21,5cm 13 0,015
3000 51*21.5*19.8cm 19.5 0.02
5000 48*21.5*30cm 33 0.03
packaging process2 (2)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni