PROFESIONI SIGURON CILËSINË, SHËRBIMI UDHËHON ZHVILLIMIN.

Kontaktoni kartën e çipit ic

Përshkrim i shkurtër:

Karta IC e kontaktit është shkurtesa e kartës së qarkut të integruar. Është një kartë plastike e ngulitur me çipa të qarkut të integruar. Forma dhe madhësia e tij përputhen me standardet ndërkombëtare (ISO / IEC 7816, GB / t16649). Përveç kësaj, ai përdor mikroprocesor, ROM dhe madje edhe memorie jo të paqëndrueshme. Karta IC me CPU është karta e vërtetë smart.

Ekzistojnë tre lloje të kartës IC të kontaktit: kartë memorie ose kartë memorie; kartë inteligjente me CPU; kartë super smart me monitor, tastierë dhe CPU. Ka avantazhet e kapacitetit të madh të ruajtjes, sigurisë së fortë dhe të lehtë për t'u mbajtur.

Mind furnizon të gjitha llojet e kartës së çipit Ic të kontaktit, duke përfshirë kartën e çipit të kontaktit 4428, kartën e çipit ic të kontaktit 4442, kartën e çipit të kontaktit TG97 dhe disa kartë CPU e cila është e sigurisë së lartë EAL5, EAL 5+, EAL 6, EAL 6+ me 80 KB ose Madhësia EEPROM 128 KB.

SLE4428 Karta IC e kontaktit

Çipi i kontaktit IC: SLE4428, SLE5528, FM4428 Kapaciteti i çipit: 10286 byte

MOQ: 500 copë Standard: ISO7816-3

SLE4442 Karta IC e kontaktit

Çipi i kontaktit IC: SLE4442, SLE5542, FM4442 Kapaciteti i çipit: 256 byte

MOQ: 500 copë Standard: ISO7816-3

 


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Në rastin e një karte çipi IC të tipit kontaktues, një zgavër bluhet në një kartë plastike konvencionale dhe më pas çipi përkatës futet me një ngjitës. Për ta bërë këtë, karta plastike duhet të jetë në përputhje me standardin ISO ISO-7816 dhe të ketë një trashësi minimale prej 0.8 mm ose 800μ. Mund të përdoren çipa të thjeshtë memorie ose çipa procesorë kriptografikë për aplikacione të sigurta.

Parametri i produktit

Materiali PVC/ABS/PET/Letër (me shkëlqim / mat / e mbuluar me brymë)
Madhësia CR80 85.5*54mm si kartë krediti
Çipi i disponueshëm Kontaktoni çipin ic (Shihni tabelën e çipit më poshtë për modele specifike të çipave)
Shirit magnetik (opsionale) Loco 300oe,Loco 650oe,Hico 2750oe,Hico 4000oe
2 Ttrcks ose 3 këngë
Shirit magnetik i zi / argjend / kafe / ar
Shtypje Printimi offset i Heidelberg / Printimi me ngjyra Pantone / Printimi në ekran: 100% përputhet me ngjyrën ose mostrën e kërkuar nga klienti
Sipërfaqe Me shkëlqim, mat, vezullues, metalik, laswer, ose me mbivendosje për printer termik ose me llak special për printerin me bojë Epson
Barkodi: 13 barkodi, 128 barkodi, 39 barkodi, barkodi QR, etj.
Renditja e numrave ose shkronjave në ngjyrë argjendi ose ari
Printim metalik në sfond ari ose argjendi
Paneli i nënshkrimit / Paneli i gërvishtjes
Numrat e gdhendjes me lazer
Stampim me fletë floriri/argjendi
Printim me pika UV
Qese vrimë e rrumbullakët ose ovale
Printim i sigurisë: Hologram, printim me siguri OVI, Braille, Fluoreshente kundër kundërvlerësimit, printim mikro tekst
Detajet e paketimit 200 copë në një kuti të bardhë, pastaj 15 kuti në një karton ose me porosi sipas kërkesës
MOQ 500 copë
Kohëzgjatja e prodhimit 7 ditë për më pak se 100,000 copë
Kushtet e pagesës Në përgjithësi nga T/T, L/C, West-Union ose Paypal

Ne kemi llojet e mëposhtme të çipave dhe furnitorëve në gamën tonë, ndër të tjera. Kombinimet dhe kartat hibride janë gjithashtu të mundshme

Infineon Atmel EM Mikroelektronik FUDAN MICRO
Kriptokontrolluesi i Sigurisë Infineon Atmel CryptoMemory IC EM Animal & Access IC IDENTIFIKIMI DHE KUJTESA
Seria SLE78CFX – 8 – 12 KByte AT88SC0204C - 256 Bajt EM4200 - 128 Bit FM4428 - 8 Kbit
AT88SC0404C - 512 Bajt EM4205/4305 - 512 Bit FM4442 - 2 Kbit
Infineon Datacarrier IC AT88SC0808C – 1 KByte EM4450 - 1 KBit
SLE 5532 / SLE 5542 – 256 Byte AT88SC3216C – 4 KByte
SLE 4432 / SLE 4442 – 256 Byte AT88SC12816C – 16 KByte EM Microelectronic - MARIN SA
SLE 4428 / SLE 5528 – 1K Byte AT88SC25616C – 32 KByte EMTG97 - 3G - 97KB
Infineon Telecom IC Atmel Serial EEPROM IC
SLE 4436 – 221 bit AT24C02 – 256 Byte
SLE 5536 – 237 bit AT24C04 - 512 Bajt
SLE 6636 – 237 bit AT24C16 - 2 KByte
SLE 7736 – 237 bit AT24C64 – 8 KByte
AT24C128 – 16 KByte
AT24C256 – 32 KByte

Madhësia e kartonit

sasi Madhësia e kartonit Pesha (KG) vëllimi (cbm)
1000 27*23.5*13.5cm 6.5 0,009
2000 32,5*21*21,5cm 13 0,015
3000 51*21.5*19.8cm 19.5 0.02
5000 48*21.5*30cm 33 0.03

 

kontakt kartën e çipit ic
Sasia. (copë) me kodim pa kodim
≤10,000 7 dite 7 dite
20.000-50.000 8 ditë 7 dite
60.000-80.000 8 ditë 8 ditë
90,000-120,000 9 ditë 8 ditë
130.000-200.000 11 ditë 8 ditë
210.000-300.000 12-15 ditë 9-10 ditë
packaging process2 (2)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni