Fabrika e etiketës RFID të epoksit dhe prodhuesit e Kinës kundër metaleve |Mendje

PROFESIONI SIGURON CILËSISË, SHËRBIMI UDHËHON ZHVILLIMIN.

Etiketë rfid epoksi anti-metal

Përshkrim i shkurtër:

Etiketa anti metalike RFID është gjithashtu një lloj etiketë elektronike rfid, e cila përdoret përgjithësisht për të transmetuar dhe marrë të dhëna.Sipërfaqja do të përdorë materiale që mund të thithin valët elektromagnetike.Ky material ka gjithashtu disa avantazhe: si më i lehtë në peshë, mund t'i rezistojë temperaturës së lartë, rezistent ndaj lagështirës, ​​mund t'i rezistojë korrozionit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Etiketa epoksi kundër metalit me frekuencë të lartë është bërë nga zam rezistent ndaj temperaturës së lartë / material mbrojtës metalik / rrëshirë epoksi mund të vuloset dhe saldimi me ultratinguj.Etiketa RFID kundër metalit me frekuencë të lartë ka cilësi dhe performancë të mirë dhe është e përshtatshme për inspektimin e pajisjeve të energjisë në ajër të hapur në shkallë të gjerë, inspektimin e kullave dhe shtyllave në shkallë të gjerë, inspektimin e ashensorit të madh dhe të mesëm, menaxhimin e paletave, në shkallë të gjerë enë nën presion, cilindër cilindri lëngues, menaxhimi i pajisjeve të fabrikës, inspektimi i linjës, inspektimi i cilësisë së urës metalike, inspektimi i tunelit, identifikimi i makinës, targa e automjetit, menaxhimi i kontejnerëve metalikë dhe pajisje të ndryshme elektrike shtëpiake Gjurmimi i produktit dhe aspekte të tjera.
Etiketa RFID kundër metalit (1)

Aplikimi i produktit

Etiketa RFID kundër metalit (1)

Etiketa RFID kundër metalit (1)

Tabela e parametrave

Materiali Akrilik ose i personalizuar sipas mjedisit
Madhësia 41,5*41,5*5,5 mm
Pesha 9,5 g
Shërbimet e të dhënave Të dhënat dhe numri i laserit mund të personalizohen sipas kërkesave të klientëve
Protokollet ISO/IEC 18000-6C & EPC Klasa globale 1 Gen 2
frekuenca e funksionimit 920- 925 MHz (CN)
Çip (IC) Impinj / Monza 4QT
Kujtesa EPC: 128 bit
TID unike: 64 bit
Përdoruesi: 512 Bit
Largësia e leximit 2 m bazuar në lexues fiks (sipërfaqe metalike)
Largësia e leximit 1 m bazuar në lexuesin dore R2000 (sipërfaqe metalike)
Ruajtja e të dhënave 10 vite
Temperatura e funksionimit -40℃ në +85℃
Temperatura e ruajtjes -40℃ në +85℃
Instalimi fiksoni me vidë ose ngjitës 3M
Garancia Nje vit
Paketimi: 80 copë / kuti, 15 kuti / CNT (1200 copë), 11.4 KG / CNT ose Sipas dërgesës aktuale
Madhësia e kartonit 48*21.5*18 cm
Aplikacionet Gjurmimi i mjeteve, menaxhimi i pajisjeve mjekësore, gjurmimi i instrumenteve, pajisjet e linjës së prodhimit, Inspektimi rutinë i IT / Energjisë.

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni