Контактирајте нас

Цхенгду Минд ИОТ Тецхнологи ЦО., ЛТД

Адреса

бр.600, Вулиан 3рд Роад, Гонгкинг Стреет, Схуанглиу Дистрицт, Цхенгду, Кина (Сицхуан) Пилот Фрее Траде Зоне

Телефон

Канцеларија Тел: +86-028-65555355
Мобилни телефон/ВхатсАпп: +86 182 2803 4833

Сати

Доступан 24 сата од понедељка до недеље