តម្លៃលក់ដុំឆ្នាំ 2019 តម្លៃរោងចក្រចិន ISO/IEC14443A F08 Hf Ant-Metal Coin Card
ការពិពណ៌នាខ្លី៖
សម្ភារៈ៖ PVC/PET/PETG
កម្រាស់: 0.76mm / 0.84mm / ប្ដូរតាមបំណង
ការបោះពុម្ព៖ ការបោះពុម្ពអុហ្វសិត CMYK / អេក្រង់សូត្រ
ផ្ទៃ: រលោង / ម៉ាត់ / សាយសត្វ
កម្មវិធី: ប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រងការចូលប្រើ
ការគាំទ្រតាមតម្រូវការ៖ ឡូហ្គោតាមតម្រូវការ, ការប្ដូរតាមបំណងក្រាហ្វិក
ការពិពណ៌នា
ស្លាកផលិតផល
ក្នុងរយៈពេលប៉ុន្មានឆ្នាំចុងក្រោយនេះ ក្រុមហ៊ុនរបស់យើងបានស្រូបយក និងស្រូបយកបច្ចេកវិទ្យាទំនើបៗទាំងនៅក្នុងស្រុក និងក្រៅប្រទេស។ ទន្ទឹមនឹងនេះ ក្រុមហ៊ុនរបស់យើងមានក្រុមអ្នកជំនាញដែលខិតខំប្រឹងប្រែងក្នុងការអភិវឌ្ឍកាត RFID ចិន 13.56, កាត RFID ISO 14443Aជាមួយនឹងការរីកចម្រើនរបស់ក្រុមហ៊ុន ឥឡូវនេះផលិតផលរបស់យើងត្រូវបានលក់ និងបម្រើនៅក្នុងប្រទេសជាង 15 ជុំវិញពិភពលោក ដូចជាអឺរ៉ុប អាមេរិកខាងជើង មជ្ឈិមបូព៌ា អាមេរិកខាងត្បូង អាស៊ីខាងត្បូងជាដើម។ ដោយសារយើងចងចាំថា ការច្នៃប្រឌិតគឺមានសារៈសំខាន់ចំពោះការរីកចម្រើនរបស់យើង ការអភិវឌ្ឍផលិតផលថ្មីត្រូវបានបន្តធ្វើជានិច្ច។ ក្រៅពីនេះ យុទ្ធសាស្ត្រប្រតិបត្តិការដែលអាចបត់បែនបាន និងមានប្រសិទ្ធភាពរបស់យើង ទំនិញដែលមានគុណភាពខ្ពស់ និងតម្លៃប្រកួតប្រជែង គឺជាអ្វីដែលអតិថិជនរបស់យើងកំពុងស្វែងរក។ សេវាកម្មដ៏គួរឱ្យកត់សម្គាល់ក៏នាំមកនូវកេរ្តិ៍ឈ្មោះល្អដល់យើងផងដែរ។
ការអនុវត្តផលិតផល
ជាងនេះទៅទៀត កាតសោសណ្ឋាគារដែលមានឆ្នូតម៉ាញេទិកជាធម្មតាត្រូវបានអ៊ិនកូដដើម្បីធានាសុវត្ថិភាពបន្ទប់។
pdd1
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
ប្រភេទកាតសោ កាតសោសណ្ឋាគារឆ្នូតម៉ាញេទិក LOCO ឬ HICO
សម្ភារៈ ជ័រ PVC របស់ Gree, ជ័រ PVC ថ្មី 100%
ការបោះពុម្ព ការបោះពុម្ពអុហ្វសិត Heidelberg / ការបោះពុម្ពអេក្រង់ Pantone៖
ផ្គូផ្គង 100% ពណ៌ ឬគំរូដែលអតិថិជនត្រូវការ